Expo opgravingen kasteel in hal gemeentehuis

DIDAM – In de hal van het gemeentehuis in Didam is vanaf vrijdag 1 juni tot en met 30 september de expositie ‘Sporen van mensen: boeren, ridders en soldaten’ te zien.

Deze expositie toont de resultaten van de opgravingen op de Kollenburg, in Kerkwijk en de Randweg in Didam.

De vondsten die worden getoond, zijn vanaf de Bronstijd, IJzertijd, Romeinse tijd tot in de volle Middeleeuwen. De gemeente Montferland organiseert de expositie in samenwerking met het Archeologisch Dienstencentrum (ADC), de Historische Archeologische Stichting en het Liemers Museum.

Op vrijdag 1 juni om 16 uur verricht burgemeester Peter de Baat de officiële opening van de expositie. Die is vervolgens te zien tijdens de openingsuren van de gemeente, van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en ’s woensdags van 13.30 tot 16 uur en donderdags van 17 tot 19 uur.

Kasteelopgraving ovd

Social media

 

Facebook2
twitter2
youtube2

Zoeken

Sponsoren

Agenda

Thu 01 Nov 2018
Allerheiligen
Fri 02 Nov 2018
Allerzielen
Fri 16 Nov 2018 (19:30)
Diekse aovend bij Steak'm in Nieuw-Dijk
Wed 05 Dec 2018
Sinterklaas
Tue 25 Dec 2018
1e Kerstdag
Wed 26 Dec 2018
2e Kerstdag
Mon 31 Dec 2018
Oudjaarsdag
Tue 01 Jan 2019
Nieuwjaarsdag
Thu 14 Feb 2019
Valentijnsdag
Sat 27 Apr 2019
Koningsdag
Sun 05 May 2019
Bevrijdingsdag

Copyright @2018|Oudheidkundige Vereniging Didam| Anjerstraat 6,6942 VW Didam|Tel.nr 0316-224447|
Disclaimer

log in