Training Waldspelling (dialect)

Op donderdag 8 februari van 14.00-16.00 uur en woensdag 28 februari van 19.30-21.30 uur geeft het Erfgoedcentrum trainingen in de WALD-spelling.

WALD staat voor Woordenboek van de Achterhoekse en Liemerse Dialecten. De WALD-spelling wordt door het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers en vele dialectschrijvers aangehouden als de spelling voor het schrijven in de Achterhoekse en Liemerse streektaal.

De trainingen kunnen dienen ter voorbereiding op het Oost-Gelderse Streektaaldictee (op donderdag 22 maart 2018, zie deze agenda) maar kunnen los daarvan ook door geïnteresseerden worden gevolgd. De training is op een of op beide data te volgen.

De trainingen worden gegeven door vier deelnemers aan het streektaaldictee van het eerste uur: Antoon Driessen, Gerda ter Maat, Annie Westerveld en Berd Westerveld.
De regels voor de WALD-spelling vindt u hier

 
Locatie: Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers, gebouw ’t Brewinc, IJsselkade 13 te Doetinchem.
Opgave: via of 0314-787078.
Aan de deelname zijn geen kosten verbonden.

Social media

 

Facebook2
twitter2
youtube2

Zoeken

Sponsoren

Agenda

Sun 21 Oct 2018 (13:00)
Open dag OVD
Thu 01 Nov 2018
Allerheiligen
Fri 02 Nov 2018
Allerzielen
Fri 16 Nov 2018 (19:30)
Diekse aovend bij Steak'm in Nieuw-Dijk
Wed 05 Dec 2018
Sinterklaas
Tue 25 Dec 2018
1e Kerstdag
Wed 26 Dec 2018
2e Kerstdag
Mon 31 Dec 2018
Oudjaarsdag
Tue 01 Jan 2019
Nieuwjaarsdag
Thu 14 Feb 2019
Valentijnsdag
Sat 27 Apr 2019
Koningsdag
Sun 05 May 2019
Bevrijdingsdag

Copyright @2018|Oudheidkundige Vereniging Didam| Anjerstraat 6,6942 VW Didam|Tel.nr 0316-224447|
Disclaimer

log in