Open dag OVD

DIDAM - Op zondag 21 oktober houden we onze tweejaarlijkse open dag. Het thema is dit keer ‘winkeltjes van vroeger’. Van 13 tot 17 uur zijn er bij Jan&Jan foto's te zien van meer dan honderd winkeltjes.

Lees meer...

OVD gesloten op kermismaandag

De OVD is op maandag 15 oktober gesloten vanwege de kermis. Op maandagavond 22 oktober bent u van 19.00 tot 21.30 uur weer van harte welkom.  

OVD tweede bij Rabobank Clubkas Campagne!

De Oudheidkundige Vereniging Didam behaalde woensdagavond in het Gelredome in Arnhem een tweede plaats tijdens de Rabobank Clubkas Campagne.

Lees meer...

Kies OVD bij de Rabobank Clubkas Campage 2018

Alle leden van de Rabobank Arnhem en Omstreken ontvangen uiterlijk 28 augustus hun stemcode voor de Clubkas Campagne 2018.

Lees meer...

Zomersluiting OVD

De OVD is net als vorig jaar in augustus de hele maand gesloten voor het publiek.

Lees meer...

Social media

 

Facebook2
twitter2
youtube2

Zoeken

Sponsoren

Agenda

Sun 21 Oct 2018 (13:00)
Open dag OVD
Thu 01 Nov 2018
Allerheiligen
Fri 02 Nov 2018
Allerzielen
Fri 16 Nov 2018 (19:30)
Diekse aovend bij Steak'm in Nieuw-Dijk
Wed 05 Dec 2018
Sinterklaas
Tue 25 Dec 2018
1e Kerstdag
Wed 26 Dec 2018
2e Kerstdag
Mon 31 Dec 2018
Oudjaarsdag
Tue 01 Jan 2019
Nieuwjaarsdag
Thu 14 Feb 2019
Valentijnsdag
Sat 27 Apr 2019
Koningsdag
Sun 05 May 2019
Bevrijdingsdag

Copyright @2018|Oudheidkundige Vereniging Didam| Anjerstraat 6,6942 VW Didam|Tel.nr 0316-224447|
Disclaimer

log in