Concert 'Die:m deur de jaore hen'

Het concert 'Die:m deur de jaore hen' in de Mariakerk van muziekvereniging De Club in samenwerking met Joop Boxstart, John te Dorsthorst en Peters Loeters was een geweldig succes.

Voor degenen die er niet bijwaren heeft Wim Lubbers namens de OVD een korte maar indrukwekkende filmimpressie gemaakt. Klik hier als u nog even wil nagenieten.

Daarnaast heeft Wim Lubbers een prachtig fimpje gemaakt van het door De Club gespeelde Gabriel Oboe van Ennio Morricone. Sjoerd van der Pol soleert daarbij op trompet. Erg indrukwekkend. Klik hier als u dit wilt mee beleven.

Het slotakkoord was het lied 'Die:m deur de jaore hen', geschreven en gezongen door Joop Boxstart. Dirigent Römanö Mediati had zelf de muziek voor de leden van De Club geschreven.
Klik hier als u dit filmpje wilt zien.

Op de beide avonden was de OVD aanwezig om het boek 'Diem deur de jaore hen' te promoten. Dat is goed gelukt. De meegebrachte exemplaren werden allemaal verkocht en er hebben zich ook nog negen nieuwe leden aangemeld.

Concert Diem deur de jaore hen 2

Social media

 

Facebook2
twitter2
youtube2

Zoeken

Sponsoren

Agenda

Sun 09 Sep 2018
Expositie en defilé ivm 200 jaar brandweer in Didam
Thu 04 Oct 2018 (14:00)
Jubileummiddag voor 50-jarig gehuwden
Sun 21 Oct 2018 (13:00)
Open dag OVD
Thu 01 Nov 2018
Allerheiligen
Fri 02 Nov 2018
Allerzielen
Wed 05 Dec 2018
Sinterklaas
Tue 25 Dec 2018
1e Kerstdag
Wed 26 Dec 2018
2e Kerstdag
Mon 31 Dec 2018
Oudjaarsdag
Tue 01 Jan 2019
Nieuwjaarsdag

Copyright @2016|Oudheidkundige Vereniging Didam| Anjerstraat 6,6942 VW Didam|Tel.nr 0316-224447|
Disclaimer

log in