Concert 'Die:m deur de jaore hen'

Het concert 'Die:m deur de jaore hen' in de Mariakerk van muziekvereniging De Club in samenwerking met Joop Boxstart, John te Dorsthorst en Peters Loeters was een geweldig succes.

Voor degenen die er niet bijwaren heeft Wim Lubbers namens de OVD een korte maar indrukwekkende filmimpressie gemaakt. Klik hier als u nog even wil nagenieten.

Daarnaast heeft Wim Lubbers een prachtig fimpje gemaakt van het door De Club gespeelde Gabriel Oboe van Ennio Morricone. Sjoerd van der Pol soleert daarbij op trompet. Erg indrukwekkend. Klik hier als u dit wilt mee beleven.

Het slotakkoord was het lied 'Die:m deur de jaore hen', geschreven en gezongen door Joop Boxstart. Dirigent Römanö Mediati had zelf de muziek voor de leden van De Club geschreven.
Klik hier als u dit filmpje wilt zien.

Op de beide avonden was de OVD aanwezig om het boek 'Diem deur de jaore hen' te promoten. Dat is goed gelukt. De meegebrachte exemplaren werden allemaal verkocht en er hebben zich ook nog negen nieuwe leden aangemeld.

Concert Diem deur de jaore hen 2

Social media

 

Facebook2
twitter2
youtube2

Zoeken

Sponsoren

Agenda

Tue 20 Feb 2018 (19:30)
Liemers Academie
Wed 28 Feb 2018 (19:30)
Training Waldspelling
Tue 06 Mar 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 20 Mar 2018 (19:30)
Liemers Academie
Thu 22 Mar 2018 (19:30)
Streektaaldictee
Tue 03 Apr 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 17 Apr 2018 (19:30)
Liemers Academie
Thu 19 Apr 2018 (19:30)
Algemene Ledenvergadering OVD
Thu 19 Apr 2018 (20:00)
Lezingen Jacht in Gelre en Jacht en Stroperij bij Heemkundingkring Bergh
Fri 27 Apr 2018
Koningsdag
Sat 05 May 2018
Bevrijdingsdag
Sun 03 Jun 2018 (12:00)
Didam op Stelten

Copyright @2016|Oudheidkundige Vereniging Didam| Anjerstraat 6,6942 VW Didam|Tel.nr 0316-224447|
Disclaimer

log in