OVD blij met geldbedrag uit Rabobank Clubkas Campagne

De OVD is bijzonder blij met de ontvangst van de 6e prijs van de Rabobank Clubkas Campagne.

Deze prijs (een cheque ter waarde van € 3.109,60) werd door deDNdI2BnW0AE3lnK
trotse bestuursleden Maria Wigman en Johan Wenting in ontvangst genomen. In totaal werden 314 stemmen op de OVD uitgebracht.

De OVD dankt de Rabobank Arnhem en Omstreken voor dit prachtige bedrag, maar uiteraard ook alle leden van de Rabobank die op ons hebben gestemd!!

Hierdoor zijn wij nog beter in staat om het verleden van de voormalige gemeente Didam zichtbaar te maken.

 

DNf3mhBXUAAtndK

Huldiging van de eerste tien prijswinnaars gisteravond in Gelredome. Johan Wenting en Maria Wigman op de eerste rij, 3e en 4e van links.

 

 

Social media

 

Facebook2
twitter2
youtube2

Zoeken

Sponsoren

Agenda

Tue 20 Feb 2018 (19:30)
Liemers Academie
Wed 28 Feb 2018 (19:30)
Training Waldspelling
Tue 06 Mar 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 20 Mar 2018 (19:30)
Liemers Academie
Thu 22 Mar 2018 (19:30)
Streektaaldictee
Tue 03 Apr 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 17 Apr 2018 (19:30)
Liemers Academie
Thu 19 Apr 2018 (19:30)
Algemene Ledenvergadering OVD
Thu 19 Apr 2018 (20:00)
Lezingen Jacht in Gelre en Jacht en Stroperij bij Heemkundingkring Bergh
Fri 27 Apr 2018
Koningsdag
Sat 05 May 2018
Bevrijdingsdag
Sun 03 Jun 2018 (12:00)
Didam op Stelten

Copyright @2016|Oudheidkundige Vereniging Didam| Anjerstraat 6,6942 VW Didam|Tel.nr 0316-224447|
Disclaimer

log in