Publicatie 'De S van Schutterij'

DIDAM - Ook Didammer Anton Kraus bracht eind oktober een boek uit, dat zich afspeelt in zijn woonplaats. ‘De S van Schutterij’ is een roman die gaat over het heden en verleden van schutterijen en gilden.

Het verhaal begin in 1416 in Greffelkamp. Een gewapende bende duikt op in de woonplaats van de drie vrienden Karel, Willem en Sjaak. Omdat ze alle drie de leeftijd van 18 jaar hebben bereikt, worden ze die nacht voor het eerst opgetrommeld door de tamboers van de schutterij om te helpen bij de bescherming van hun have en goed. De fatale gevolgen van deze nacht zetten te uiteindelijk om in een blijvende herinnering voor hun ‘opvolgers’. De vraag is alleen: ‘kan deze herinnering de tand des tijds doorstaan…?’. Het boek telt 72 pagina’s en is voor 15,99 euro verkrijgbaar via www.boekscout.nl. Het ISBN-nummer is 978-94-0223-020-8.

DOEN 2017 1 Foto 3

Foto: Afbeelding boek.

Social media

 

Facebook2
twitter2
youtube2

Zoeken

Sponsoren

Agenda

Tue 20 Feb 2018 (19:30)
Liemers Academie
Wed 28 Feb 2018 (19:30)
Training Waldspelling
Tue 06 Mar 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 20 Mar 2018 (19:30)
Liemers Academie
Thu 22 Mar 2018 (19:30)
Streektaaldictee
Tue 03 Apr 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 17 Apr 2018 (19:30)
Liemers Academie
Thu 19 Apr 2018 (19:30)
Algemene Ledenvergadering OVD
Thu 19 Apr 2018 (20:00)
Lezingen Jacht in Gelre en Jacht en Stroperij bij Heemkundingkring Bergh
Fri 27 Apr 2018
Koningsdag
Sat 05 May 2018
Bevrijdingsdag
Sun 03 Jun 2018 (12:00)
Didam op Stelten

Copyright @2016|Oudheidkundige Vereniging Didam| Anjerstraat 6,6942 VW Didam|Tel.nr 0316-224447|
Disclaimer

log in