Succesvolle Greffelkampmiddag

De Oudheidkundige Vereniging Didam hield zondag 27 november jl. in samenwerking met de Wijkraad Greffelkamp opnieuw een middag over de buurtschap. Het belangrijkste doel van de middag was om nieuwe foto's en verhalen over de historie van Greffelkamp op te halen. Dat is gelukt. Tientallen Greffelkampers en oud-inwoners van de buurtschap kwamen naar schuttersgebouw Ons Eigen Ding, waar ook een foto-expositie was ingericht. Er werden ruim zestig foto's ingescand en diverse afspraken gemaakt. "Met het nieuwe materiaal hopen we in de loop van volgend jaar een tweede presentatie over Greffelkamp te houden", zei OVD-voorzitter Theo te Wil.

Greffelkampmiddag 2 640x480Greffelkamp middag 640x480

Social media

 

Facebook2
twitter2
youtube2

Zoeken

Sponsoren

Agenda

Mon 29 Jan 2018 (09:30)
Workshop kadaster-onderzoek ECAL
Sat 03 Feb 2018 (10:00)
Gelredag bij ECAL in Doetinchem
Mon 05 Feb 2018 (19:30)
Workshop kadaster-onderzoek ECAL
Tue 06 Feb 2018 (19:30)
Liemers Academie
Thu 08 Feb 2018 (14:00)
Training Waldspelling
Wed 14 Feb 2018
Valentijnsdag
Tue 20 Feb 2018 (19:30)
Liemers Academie
Wed 28 Feb 2018 (19:30)
Training Waldspelling
Tue 06 Mar 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 20 Mar 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 03 Apr 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 17 Apr 2018 (19:30)
Liemers Academie
Thu 19 Apr 2018 (19:30)
Algemene Ledenvergadering OVD
Thu 19 Apr 2018 (20:00)
Lezingen Jacht in Gelre en Jacht en Stroperij bij Heemkundingkring Bergh
Fri 27 Apr 2018
Koningsdag
Sat 05 May 2018
Bevrijdingsdag
Sun 03 Jun 2018 (12:00)
Didam op Stelten

Copyright @2016|Oudheidkundige Vereniging Didam| Anjerstraat 6,6942 VW Didam|Tel.nr 0316-224447|
Disclaimer

log in