cadeaubon


AANVRAAGFORMULIER CADEAUKAART

Lidmaatschap cadeau geven voor 1 jaar.De begunstige krigt gratis het jaarboek Oaver Diem en vier kwartalen het infoblad DOEN ( Didam Oud en Nieuw).

Hij/zij heeft ook gratis toegang tot alle OVD-evenementen.


Gegevens van aanvrager (de schenker) :

Betaling via bankrekening NL 40 RABO 0314 8049 78 ten name van de OVD,onder vermelding van cadeaukaart lidmaatschap/ Contante betaling is natuurlijk ook mogelijk. Aankruisen wat van toepassing is :


Gegevens van de ontvanger (de begunstigde) :

Twijfelt u of de ontvanger al een lidmaatschap heeft? Bel dan de penningmeester OVD: tel. 0316-224106


Ruimte voor aantekening OVD-administratie


captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Social media

 

Facebook2
twitter2
youtube2

Zoeken

Sponsoren

Agenda

Thu 21 Jun 2018 (20:00)
Lezing over de IJssellinie in Doesburg
Sat 23 Jun 2018
Sfeermarkt in Loil
Sun 24 Jun 2018
Sfeermarkt in Loil
Sat 30 Jun 2018 (13:00)
Excursie met rondleiding IJssellinie
Sun 09 Sep 2018
Expositie en defilé ivm 200 jaar brandweer in Didam
Thu 04 Oct 2018 (14:00)
Jubileummiddag voor 50-jarig gehuwden
Sun 21 Oct 2018 (13:00)
Open dag OVD
Thu 01 Nov 2018
Allerheiligen
Fri 02 Nov 2018
Allerzielen
Wed 05 Dec 2018
Sinterklaas
Tue 25 Dec 2018
1e Kerstdag
Wed 26 Dec 2018
2e Kerstdag
Mon 31 Dec 2018
Oudjaarsdag
Tue 01 Jan 2019
Nieuwjaarsdag

Copyright @2016|Oudheidkundige Vereniging Didam| Anjerstraat 6,6942 VW Didam|Tel.nr 0316-224447|
Disclaimer

log in