cadeaubon


AANVRAAGFORMULIER CADEAUKAART

Lidmaatschap cadeau geven voor 1 jaar.De begunstige krigt gratis het jaarboek Oaver Diem en vier kwartalen het infoblad DOEN ( Didam Oud en Nieuw).

Hij/zij heeft ook gratis toegang tot alle OVD-evenementen.


Gegevens van aanvrager (de schenker) :

Betaling via bankrekening NL 40 RABO 0314 8049 78 ten name van de OVD,onder vermelding van cadeaukaart lidmaatschap/ Contante betaling is natuurlijk ook mogelijk. Aankruisen wat van toepassing is :


Gegevens van de ontvanger (de begunstigde) :

Twijfelt u of de ontvanger al een lidmaatschap heeft? Bel dan de penningmeester OVD: tel. 0316-224106


Ruimte voor aantekening OVD-administratie


captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Social media

 

Facebook2
twitter2
youtube2

Zoeken

Sponsoren

Agenda

Tue 20 Feb 2018 (19:30)
Liemers Academie
Wed 28 Feb 2018 (19:30)
Training Waldspelling
Tue 06 Mar 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 20 Mar 2018 (19:30)
Liemers Academie
Thu 22 Mar 2018 (19:30)
Streektaaldictee
Tue 03 Apr 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 17 Apr 2018 (19:30)
Liemers Academie
Thu 19 Apr 2018 (19:30)
Algemene Ledenvergadering OVD
Thu 19 Apr 2018 (20:00)
Lezingen Jacht in Gelre en Jacht en Stroperij bij Heemkundingkring Bergh
Fri 27 Apr 2018
Koningsdag
Sat 05 May 2018
Bevrijdingsdag
Sun 03 Jun 2018 (12:00)
Didam op Stelten

Copyright @2016|Oudheidkundige Vereniging Didam| Anjerstraat 6,6942 VW Didam|Tel.nr 0316-224447|
Disclaimer

log in